O nás

Firma Lef spol. s.r.o. vznikla v roku 2001 so sídlom a prevádzkou v Miloticiach u Kyjova. Od samého začiatku sa zaoberáme výrobou, predajom a distribúciou najrôznejších druhov knedlíkov, ciest a príloh. Stále sa snažíme rozšiřovať náš sortiment, ktorý môžeme ponúknuť ako gastro vývarovniam, tak maloobchodným či veľkoobchodným sieťam po celej Českej a Slovenskej Republice. Spoločnosť Lef patrí už radu rokov k významným výrobcom kvalitných a chutných výrobkov, ku ktorým sa zákazníci radi vracajú.

Ako pracujeme?
Vždy čerstvé suroviny

Vždy čerstvé suroviny

Základom pre výrobu našich produktov je pšeničná múka, čerstvé vajcia a pitná voda. Využíváme vždy len tie najkvalitnějšie suroviny od našich dodávateľov z blízkého okolia.

Návod k príprave

Návod k príprave

Sortiment firmy Lef tvoria hotové výrobky určené k priamej spotrebe. Pre účely distribúcie sú naše produkty schladené. Aby ste dosiahli najlepšiu chuť, doporučujeme výrobok zregenerovať – prehriať nad parou.

Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Aby ste to mali pre naše produkty vždy blízko, rozvážame tovar do všetkých predajní základnej siete supermarketov po celej ČR a SR. Presvedčte sa sami vo Vašej najbližšej predajni.

Certifikáty

Food Safety System Certification 22000

Food Safety System Certification 22000


Registračný certifikát - Certifikát sa vzťahuje na: Výroba knedlíkov, ciest a cestovinových príloh
Oblasť platnosti: C, E


Stiahnuť / Zobraziť certifikát

ELEKTRONICKÝ PODPIS LEF

ELEKTRONICKÝ PODPIS LEF


Certifikát pre elektronický podpis.
Stiahnuť certifikát

 

O nás

Firma Lef spol. s.r.o. vznikla v roku 2001 so sídlom a prevádzkou v Miloticiach u Kyjova. Od samého začiatku sa zaoberáme výrobou, predajom a distribúciou najrôznejších druhov knedlíkov, ciest a príloh. 

 
viac o firme
hore

© COPYRIGHT 2018 Lef spol. s r.o. l Výroba predaj a distribúcia knedlíkov rozvoz ciest a príloh l Tvorba firemného webu SEO 321 | Partneři